cs

CLUBUL SPORTIV UNIVERSITATEA CRAIOVA

ATLETISM ECHIPA

cs

 

 

ATLETISM 2017
Sportivi
BOBOCEL ANCUȚA - seniori - antrenor ISTRATE MARIN
ENE ROXANA- tineret - antrenor ENE EUGENIA
GHEBAN MĂDĂLIN - tineret - antrenor CIOBANU LAURENȚIU
ACHIM LUMINIȚA - seniori 
MATEI DANIEL - junior
BÎRA GABRIELA- junior
BÎRA CORINA- junior
MATEI DANIEL- junior - dublă legitimare CSS Caracal 
BALACI VANESSA- junior dublă legitimare LPS Petrache Trișcu Craiova
PAPA DENISA- junior dublă legitimare LPS Petrache Trișcu Craiova
BURTICALĂ NICUȘOR- junior dublă legitimare LPS Petrache Trișcu Craiova
 
Antrenor coordonator secție Tudor Adrian

2015-2016

Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

TUDOR ADRIAN

ACHIM LUMINITA

 

TINTAREA IULIANA

   

BETINI ION DAN

DOAGA IOANA RALUCA

ENE EUGENIA

ENE ROXANA

   

ISTRATE MARIN

BOBOCEL ANCUTA

   

CIOBANU LAURENTIU

GHEBAN MADALIN

NEAGU ADRIAN

NEAGU ADRIAN

 

ILIE MARIAN

2014-2015

Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

TUDOR ADRIAN

ACHIM LUMINITA

 

LUTA TATIANA IONELA

 

CIUGULIN ANDREEA IONELA

 

TINTAREA IULIANA

 

BIRA MARIA GABRIELA

 

BIRA ELENA CORINA

BETINI ION DAN

DOAGA IOANA RALUCA

ENE EUGENIA

ENE ROXANA

ALEXANDRESCU MIRCEA

PIERDEVARA FLORINA

 

TANASIE ADELINA ELENA

 

DINCA IONELA ECATERINA

NEAGU ADRIAN

NEAGU ADRIAN

 

ILIE MARIAN

 

ION FEVRONIA MINODORA

 

2013-2014

Nume şi prenume Nume şi prenume
antrenor sportivi
TUDOR ADRIAN ACHIM LUMINITA
  DINCA MIHAELA CRISTINA
  CIUGULIN ANDREEA IONELA
  TINTAREA IULIANA
  BIRA MARIA GABRIELA
  BIRA ELENA CORINA
BETINI ION DAN DOAGA IOANA RALUCA
ENE EUGENIA ENE ROXANA
ALEXANDRESCU MIRCEA PIERDEVARA FLORINA
  TANASIE ADELINA ELENA
  DINCA IONELA ECATERINA
DAIAN ION STEFAN COSTINEL
NEAGU ADRIAN NEAGU ADRIAN
  ILIE MARIAN

LOT 2011-2012

Nume şi prenume

Data şi locul naşterii

Dubla legitimare

111

222

333

Numele şi prenumele

Data şi locul naşterii

Dubla legitimare

ACHIM LUMINITA

23.02.1994

L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

BENOVICI IOANA CLAUDIA

23.09.1999

CSU CRAIOVA

BORHOT MARIA

27.04.1998

CSU CRAIOVA

CIUGULIN IONELEA ANDREEA

18.02.1997

CSU CRAIOVA

DINCĂ IONELA

06.08.1991

CSU CRAIOVA

DINCĂ MIHAELA CRISTINA

30.03.1996

CSU CRAIOVA

DOAGA IOANA RALUCA

05.04.1992

CSU CRAIOVA

ENE ROXANA-MARIA

14.08.1995

L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

LUȚĂ TATIANA IONELA

19.09.1997

CSU CRAIOVA

PIERDEVARA FLORINA

29.03.1990

CSU CRAIOVA

STEFAN COSTINEL

09.05.1993

CSU CRAIOVA

TĂNASIE ADELINA

04.06.1993

L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

TÎNȚĂREA IULIANA GEORGIANA

04.06.1998

CSU CRAIOVA

Sportivi categoria veterani:

Numele şi prenumele

Data şi locul naşterii

 

ILIE MARIAN

05.05.1966

 

NEAGU ADRIAN

15.06.1953

 

ION FEVRONIA

25.02.1962

 

 

Antrenori:

Numele şi prenumele

Data şi locul naşterii

 

BETINI ION-DAN

10.05.1953

 

ALEXANDRESCU MIRCEA

15.07.1972

 

TUDOR ADRIAN

30.08.1950

Coordonator sectie

Echipa 2010-2011

cs

LOT 2009-2010

Numele şi prenumele

Data şi locul naşterii

Dubla legitimare

DOAGA IOANA RALUCA

05.04.1992

CSM PITESTI -CSU CRAIOVA

BUCOVANU ALINA

18.09.1990

-

BUCOVANU CAMELIA ADRIANA

29.04.1989

-

CASMIR OANA-STEFANIA

18.10.1989

L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

ENE ROXANA-MARIA

14.08.1995

L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

PAGILA MIRELA-MADALINA

06.05.1994

-

RADUICA NICOLETA-MARIUTA

29.04.1989

-

STANILA FLORINA-LARISA

20.09.1994

-

VIRZOB-PATRASCU ELENA

20.02.1990

-

ROMINAS IZABELE-LEONIDA

04.01.1987

C.S.PANDURII. TG.JIU-CSU CRAIOVA

ONEA ELENA-MELANIA

05.03.1992

C.S.PANDURII. TG.JIU-CSU CRAIOVA

ANINIS MARIA-OLIVIA

11.11.1988

-

PIERDEVARA FLORINA 22.03.1990 L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

COJOCARU ANDREEA

 

L.P.S. CRAIOVA-CSU CRAIOVA

Sportivi categoria veterani:

Numele şi prenumele

Data şi locul naşterii

 

ILIE MARIAN

05.05.1966

 

NEAGU ADRIAN

15.06.1953

 

ION FEVRONIA

   

Antrenori:

Numele şi prenumele Data şi locul naşterii  
BETINI ION-DAN 10.05.1953  
ALEXANDRESCU MIRCEA    
TUDOR ADRIAN 30.08.1950 Coordonator sectie
ATLETISM TUDOR ADRIAN ACHIM LUMINITA Senior
    DINCA MIHAELA CRISTINA Juniorii
    CIUGULIN ANDREEA IONELA Junior
    TINTAREA IULIANA Junior
    BIRA MARIA GABRIELA Junior
    BIRA ELENA CORINA Junior
  BETINI ION DAN DOAGA IOANA RALUCA Seniori
  ENE EUGENIA ENE ROXANA Junior
  ALEXANDRESCU MIRCEA PIERDEVARA FLORINA Seniori
    TANASIE ADELINA ELENA Junior
    DINCA IONELA ECATERINA Seniori
  DAIAN ION STEFAN COSTINEL Junior
  NEAGU ADRIAN NEAGU ADRIAN Senior
    ILIE MARIAN Senior
       

PROGRAM COMPETITIONAL

HANDBAL PROGRAM - 27.05.2017 / 12:00:31

Etapa 26 CSU CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 20.05.2017 / 12:00:39

Etapa 25 UNIVERSITATEA CRAIOVA - HCM SIGHISOARA

HANDBAL PROGRAM - 13.05.2017 / 12:00:46

Etapa 24 HC SIBIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 06.05.2017 / 12:00:00

Etapa 23 UNIVERSITATEA CRAIOVA - ACS AVRAM IANCU ARAD

HANDBAL PROGRAM - 08.04.2017 / 12:00:35

Etapa 21 UNIVERSITATEA CRAIOVA -CNE SIGHISOARA

PROGRAM COMPETITIONAL

HANDBAL PROGRAM - 27.05.2017 / 12:00:31

Etapa 26 CSU CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 20.05.2017 / 12:00:39

Etapa 25 UNIVERSITATEA CRAIOVA - HCM SIGHISOARA

HANDBAL PROGRAM - 13.05.2017 / 12:00:46

Etapa 24 HC SIBIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 06.05.2017 / 12:00:00

Etapa 23 UNIVERSITATEA CRAIOVA - ACS AVRAM IANCU ARAD

HANDBAL PROGRAM - 08.04.2017 / 12:00:35

Etapa 21 UNIVERSITATEA CRAIOVA -CNE SIGHISOARA

PROGRAM