cs

CLUBUL SPORTIV UNIVERSITATEA CRAIOVA

TENIS DE MASA ECHIPA

2015-2016

Echipa I – Divizia A, masculin

Nume şi prenume antrenor

Nume şi prenume sportivi

BALUTA DUMITRU

BARBULESCU CRISTIAN

 

SIMULESCU DANIEL

MIREA GEORGE

GHEORGHE CATALIN

GHEORGHE ALEXANDRU

Echipa II – Divizia A, masculin

 

COLAN EUGEN

 

BADESCU VIOREL

 

MIHALACHE DAN

 

COTOROGEA AURELIAN

 

SORA SORIN

2014-2015  
 
   
Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

TOL CRISTIAN

TOL CRISTIAN LAURENTIU

BALUTA DUMITRU

FARCAS DAN SERGIU

 

NEACSU GEORGE LUCIAN

POPA MARIUS ADRIAN

BARBULESCU CRISTIAN

ZARNESCU DAN

PIRVU VALI

COLAN EUGEN

SORA SORIN

COTOROGEA AURELIAN

BADESCU VIOREL

MIHALACHE DANUT

 

COSMA ALEXANDRU

FOCA MONICA NICOLETA

2013

cs

Nume şi prenume Nume şi prenume
antrenor sportivi
TOL CRISTIAN TOL CRISTIAN LAURENTIU
BALUTA DUMITRU GLOGOGEANU PAUL
  NEACSU GEORGE LUCIAN
  POPA MARIUS ADRIAN
  BARBULESCU CRISTIAN
  ZARNESCU DAN
  PIRVU VALI
  COLAN EUGEN
  SORA SORIN
  COTOROGEA AURELIAN
  BADESCU VIOREL
  MIHALACHE DANUT

Universitatea Craiova I – Superligă 2012-2013

Nr. crt.

Numele şi prenumele

 

1.

ŢOL CRISTIAN LAURENŢIU

SPORTIV

2.

BĂRBULESCU CRISTIAN

SPORTIV

3.

GLOGOGEANU PAUL ALEX

SPORTIV

4.

NEACŞU GEORGE LUCIAN

SPORTIV

5.

POPA MARIUS ADRIAN

SPORTIV

6.

SORA SORIN ADRIAN

SPORTIV

Universitatea Craiova II –Divizia A 2012-2013

Nr. crt.

Numele şi prenumele

 

1.

BĂDESCU VIOREL

SPORTIV

2.

COLAN EUGEN

SPORTIV

3.

MIHALACHE ION DĂNUŢ

SPORTIV

4.

PÂRVU VALI

SPORTIV

5.

COTOROGEA AURELIAN

SPORTIV

2012

Tenis de Masa

Numele şi prenumele

Data naşterii

TOL CRISTIAN – LAURENTIU(antrenor-sportiv)

16.10.1974

   

GEANTA ROBERT - COSTEL

03.07.1988

   

NECSU GEORGE LUCIAN

30.11.1974

MIREA GEORGE DANIEL

13.03.1983

POPA MARIUS ADRIAN

13.06.1990

CIRJAN MARIUS ALEXANDRU

05.09.1968

   

GLOGEANU ALEX-PAUL

28.03.1983

BADESCU VIOREL

05.09.1968

SORA SORIN ADRIAN

15.09.1965

COTOROGEA AURELIAN

21.01.1967

MIHALACHE ION DANUT

09.07.1970

PIRVU VALENTIN

19.02.1970

   
   

Antrenori:

Numele şi prenumele

Data naşterii

BALUTA DUMITRU-VIOREL

14.02.1968, Craiova

Echipa tenis 2010-2011

cs

Poza echipa 2009-2010

cs

cs

Poza echipa 2008-2009

Tenis de Masa: Divizia ”A” Universitatea I

Numele şi prenumele Data naşterii  
TOL CRISTIAN - LAURENTIU 16.10.1974  
SIMULESCU DANIEL 11.05.1986  
GEANTA ROBERT - COSTEL 03.07.1988  
GHERGHE CATALIN - ANDREI 17.07.1989  
COSTACHE MARIAN - VIRGIL 04.10.1991  
GLOGEANU ALEX-PAUL 28.03.1983  
ZARNESCU DAN 28.02.1996  

Antrenori:

Numele şi prenumele Data naşterii  
BALUTA DUMITRU-VIOREL    

Tenis de Masa: Divizia ”A” Universitatea III

Numele şi prenumele Data naşterii  
CIRJAN MARIUS 0  
BADESCU VIOREL 05.09.1968  
COLAN EUGEN 05.08.1969  
MIHALACHE DANUT    
SORA SORIN - ADRIAN 15.09.1965  
MARINS ION MARIUS    

Antrenori:

Numele şi prenumele Data naşterii  
COLAN EUGEN 05.08.1969  

PROGRAM COMPETITIONAL

HANDBAL PROGRAM - 27.05.2017 / 12:00:31

Etapa 26 CSU CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 20.05.2017 / 12:00:39

Etapa 25 UNIVERSITATEA CRAIOVA - HCM SIGHISOARA

HANDBAL PROGRAM - 13.05.2017 / 12:00:46

Etapa 24 HC SIBIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 06.05.2017 / 12:00:00

Etapa 23 UNIVERSITATEA CRAIOVA - ACS AVRAM IANCU ARAD

HANDBAL PROGRAM - 08.04.2017 / 12:00:35

Etapa 21 UNIVERSITATEA CRAIOVA -CNE SIGHISOARA

PROGRAM COMPETITIONAL

HANDBAL PROGRAM - 27.05.2017 / 12:00:31

Etapa 26 CSU CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 20.05.2017 / 12:00:39

Etapa 25 UNIVERSITATEA CRAIOVA - HCM SIGHISOARA

HANDBAL PROGRAM - 13.05.2017 / 12:00:46

Etapa 24 HC SIBIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 06.05.2017 / 12:00:00

Etapa 23 UNIVERSITATEA CRAIOVA - ACS AVRAM IANCU ARAD

HANDBAL PROGRAM - 08.04.2017 / 12:00:35

Etapa 21 UNIVERSITATEA CRAIOVA -CNE SIGHISOARA

PROGRAM