cs

CLUBUL SPORTIV UNIVERSITATEA CRAIOVA

SCRIMA ECHIPA

Sezonul competitional 2016

Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

ALECU MIRCEA (presedinte onorific)

SBIRCIA RALUCA

PODEANU RADU

IONELE DIANA

Dorian Pirvan

DECIU ALEXANDRA

 

IONICA CIRSTEA ALEXANDRA

CONSTANTIN CEZARA

ECOBICI SABINA

SBIRCIA ALIN

MITRICA ALIN

DRAGOMIR LIVIU

PIRVAN DORIAN

Vilceanu Stefanita

TRANDAFIRESCU IONUT

PERSU MARIO

Dica Stefana

Ciovica Lucian

PIRVULEASA OVIDIU

2014

Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

POPESCU DUMITRU

PUIU OANA

ALECU MIRCEA

SBIRCIA RALUCA

 

FINTINARU GEANINA

VASILE CRISTINA

IONICA CIRSTEA ALEXANDRA

DONOIU DIANA

TUDOR FLORIANA ALICE

SBIRCIA ALIN

MITRICA ALIN

DRAGOMIR LIVIU

PIRVAN DORIAN

NICA DANIEL

SFIRLOAGA ROBERT

CHELARU ROBERT

VILCEANU STEFANITA

POKKER DAVID

TRANDAFIRESCU IONUT

PERSU MARIO

PIRVULEASA OVIDIU

Sezonul competitional 2015-2016

Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

ALECU MIRCEA (presedinte onorific)

SBIRCIA RALUCA

PODEANU RADU

IONELE DIANA

PUIU OANA

DECIU ALEXANDRA

 

IONICA CIRSTEA ALEXANDRA

CONSTANTIN CEZARA

ECOBICI SABINA

SBIRCIA ALIN

MITRICA ALIN

DRAGOMIR LIVIU

PIRVAN DORIAN

Vilceanu Stefanita

TRANDAFIRESCU IONUT

PERSU MARIO

PIRVULEASA OVIDIU

2014

Nume şi prenume

Nume şi prenume

antrenor

sportivi

POPESCU DUMITRU

PUIU OANA

ALECU MIRCEA

SBIRCIA RALUCA

 

FINTINARU GEANINA

VASILE CRISTINA

IONICA CIRSTEA ALEXANDRA

DONOIU DIANA

TUDOR FLORIANA ALICE

SBIRCIA ALIN

MITRICA ALIN

DRAGOMIR LIVIU

PIRVAN DORIAN

NICA DANIEL

SFIRLOAGA ROBERT

CHELARU ROBERT

VILCEANU STEFANITA

POKKER DAVID

TRANDAFIRESCU IONUT

PERSU MARIO

PIRVULEASA OVIDIU

2013

cs

Nume şi prenume Nume şi prenume
antrenor sportivi
POPESCU DUMITRU PUIU OANA
ALECU MIRCEA SBIRCIA RALUCA
  LAZAR ROXANA
  FINTINARU GEANINA
  VASILE CRISTINA
  IONICA CIRSTEA ALEXANDRA
  DONOIU DIANA
  TUDOR FLORIANA ALICE
  SBIRCIA ALIN
  MITRICA ALIN
  DRAGOMIR LIVIU
  PIRVAN DORIAN
  NICA DANIEL
  SFIRLOAGA ROBERT
  NEAGOE BOGDAN
  CHELARU ROBERT
  ILIESCU EUGEN
  VILCEANU STEFANITA
  POKKER DAVID
  TRANDAFIRESCU IONUT

2012

SECŢIA: SCRIMA - BAIETI

Numele si prenumele

Data şi locul naşterii

CHELARU ROBERT-ALEXANDRU

29.05.1988, Craiova

DRAGOMIR LIVIU-NICUSOR

25.07.1989, Melinesti

VILCEANU STEFANITA VICTOR

29.01.1992

ILIESCU EUGEN-FLORIN

13.03.1989, Craiova

MITRICA FLORIN ALIN

14.11.1987, Craiova

NICA DANIEL

18.12.1989, Craiova

NEAGOE BOGDAN-IULIAN

19.06.1987, Craiova

POPESCU MADALIN-MARIAN

18.08.1988, Craiova

PIRVAN MARIN-DORIAN

16.03.1989, Craiova

SFIRLOAGA ROBERT-CRISTIAN

14.07.1987, Craiova

SBIRCIA ALIN-IULIAN

27.01.1984, Craiova

URECHE MARIUS-FLORIN

24.09.1989, Craiova

RICUTA LAURENTIU FLORENTIN

23.09.1992, Craiova

Conducere tehnica

Antrenor: POPESCU DUMITRU, 01.01.1943, Beciu-Teleorma

SECŢIA : SCRIMA - FETE

Numele si prenumele

Data şi locul naşterii

DRACEA OANA-MARIA

19.10.1988, Craiova

FLORICEL ALEXANDRA - MARIA

19.10..1989, Craiova

FINTINARU GEANINA - MARIA

03.07.1987, Ghercesti

DINU LOREDANA

02.04.1984, Craiova

LAZAR ROXANA

11.03.1987, Craiova

LEU CRISTINA

17.02.1987, Craiova

MITRICOF ANAMARIA-BIANCA

12.07.1989, Craiova

PUIU LAVINIA-OANA

23.08.1985, Craiova

SBIRCIA RALUCA-CRISTINA

14.07.1989, Craiova

TUDOR FLORINA ALICE

28.03.1991, Craiova

VASILE CONSTANTIN-CRISTINA

18.07.1989, Craiova

Conducere tehnica

Antrenor: ALECU MIRCEA-MIHAI, 05.02.1942, Craiova

cs

Lot jucatori

SECŢIA : SCRIMA - BAIETI

  Data şi locul naşterii  
CHELARU ROBERT-ALEXANDRU 29.05.1988, Craiova  
DRAGOMIR LIVIU-NICUSOR 25.07.1989, Melinesti  
FLORESCU GHEORGHE-SILVIU 01.04.1984, Craiova  
ILIESCU EUGEN-FLORIN 13.03.1989, Craiova  
MITRICA FLORAIN ALIN 14.11.1987, Craiova  
NICA DANIEL 18.12.1989, Craiova  
NEAGOE BOGDAN-IULIAN 19.06.1987, Craiova  
POPESCU MADALIN-MARIAN 18.08.1988, Craiova  
PIRVAN MARIN-DORIAN 16.03.1989, Craiova  
SFIRLOAGA ROBERT-CRISTIAN 14.07.1987, Craiova  
SBIRCIA ALIN-IULIAN 27.01.1984, Craiova  
URECHE MARIUS-FLORIN 24.09.1989, Craiova  

Conducere tehnica

Antrenor: POPESCU DUMITRU, 01.01.1943, Beciu-Teleorman

SECŢIA : SCRIMA - FETE

  Data şi locul naşterii  
DRACEA OANA-MARIA 19.10.1988, Craiova  
FLORICEL ALEXANDRA - MARIA 19.10..1989, Craiova  
FINTINARU GEANINA - MARIA 03.07.1987, Ghercesti  
IORDACHIOIU LOREDANA 02.04.1984, Craiova  
LAZAR ROXANA 11.03.1987, Craiova  
LEU CRISTINA 17.02.1987, Craiova  
MITRICOF ANAMARIA-BIANCA 12.07.1989, Craiova  
PUIU LAVINIA-OANA 23.08.1985, Craiova  
SBIRCIA RALUCA-CRISTINA 14.07.1989, Craiova  
VASILE CONSTANTIN-CRISTINA 18.07.1989, Craiova  

Conducere tehnica

Antrenor: ALECU MIRCEA-MIHAI, 05.02.1942, Craiova

PROGRAM COMPETITIONAL

HANDBAL PROGRAM - 27.05.2017 / 12:00:31

Etapa 26 CSU CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 20.05.2017 / 12:00:39

Etapa 25 UNIVERSITATEA CRAIOVA - HCM SIGHISOARA

HANDBAL PROGRAM - 13.05.2017 / 12:00:46

Etapa 24 HC SIBIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 06.05.2017 / 12:00:00

Etapa 23 UNIVERSITATEA CRAIOVA - ACS AVRAM IANCU ARAD

HANDBAL PROGRAM - 08.04.2017 / 12:00:35

Etapa 21 UNIVERSITATEA CRAIOVA -CNE SIGHISOARA

PROGRAM COMPETITIONAL

HANDBAL PROGRAM - 27.05.2017 / 12:00:31

Etapa 26 CSU CONSTANTIN BRANCUSI TG. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 20.05.2017 / 12:00:39

Etapa 25 UNIVERSITATEA CRAIOVA - HCM SIGHISOARA

HANDBAL PROGRAM - 13.05.2017 / 12:00:46

Etapa 24 HC SIBIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

HANDBAL PROGRAM - 06.05.2017 / 12:00:00

Etapa 23 UNIVERSITATEA CRAIOVA - ACS AVRAM IANCU ARAD

HANDBAL PROGRAM - 08.04.2017 / 12:00:35

Etapa 21 UNIVERSITATEA CRAIOVA -CNE SIGHISOARA

PROGRAM